Produkte nga gjuha
Afganistani [Pashto] Gjuha پښتو افغانی
Afrikaans Afrikaans Gjuha Afrikane
Gjuhë shqipe Gjuha shqipe
Amharic Gjuha Gjuha shqipe
Arabisht Gjuha اللغة العربية
Gjuha Armeniane հայերեն լեզու
Azerbaijani Gjuha Azərbaycan dili
Gjuha Baske Euskara
Bjellorusisht Gjuha Беларускія
Bengali Language বাংলা
Boshnjakisht Boshnjakisht босански
Gjuha braziliane Gjuha portugjeze
Bullgarisht Bullgarisht Български
Burmese မြန်မာ ဘာသာစကား
Kamboxhiane Khmer ភាសាខ្មែរ
Gjuha Kantoneze 廣東話 / 广东话
Catalan Language català
Cebuano Language Bisaya
Chichewa Gjuha Chinyanja
Kineze e thjeshtuar 汉语
Kineze tradicionale 漢語
Gjuha e Gjuhës Korsikane Lingua corsa
Gjuha Kroate Gjuha Kroate
Gjuha Çeke Český jazyk
Gjuha daneze Gjuha daneze sprog
Gjuha holandeze Gjuha holandeze
Gjuha angleze në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA
Esperanto Gjuha Esperanto
Gjuha Estoneze Eesti keeles
Gjuha Farsi [Persisht] زبان فارسی
Fijian Language Na Vosa Vakaviti
Tagalogisht Tagalogisht
Gjuha finlandeze Gjuha finlandeze
Gjuha franceze e gjuhës franceze
Gjuha Frisian Frysk
Galician Language Galego
Gjuha gjeorgjiane ქართულ ენაზე
Gjuha gjermane Deutsch Sprache
Gjuha greke Ελληνική γλώσσα
Gjuha Gujarati ગુજરાતી ભાષા
Gjuha Haitian [Creole] ayisyen
Hausa Harshen هرشن هوس
Gjuha Havai Ōlelo Hawai'i
Gjuha hebraike עברית שפה
Hindi Language [Indiane] हिन्दी भाषा
Hmong lus Hmoob • lug Moob
Gjuha Hokkien 福建
Gjuha hungareze Gjuha hungareze
Gjuha islandeze íslenskat
Igbo Gjuha Asegusụ Igbo
Indonesian Language Indonesia
Gjuha irlandeze Gaeilge
Gjuha italiane Lingua Italiana
Gjuha Japanese Language
Gjuha Javaneze Basa Jawa
Kannada Language ನ್ನಡ ಭಾಷೆ
Karen gjuha Burman
Gjuha kazake қазақ тілі
Klingon Language tlhIngan Hol
Gjuha koreane 한국어
Kurdish Kurdiya jorîn
Gjuha Kirgize Кыргыз тили
Gjuha Lao [Laotian] ພາ ສາ ລາວ
Gjuha Latine Gjuha latine
Gjuha Latviane Latviešu valodā
Gjuha Lituanisht Lietuvių kalba
Luksemburgu Lëtzebuergesch
Gjuha Maqedonase македонск
Malagasy Gjuha Madagaskar
Gjuha Malay Bahasa Melayu
Gjuha Malajalame മലയാളം
Gjuha Malteze Malti
Gjuha Maori Gjuha • Te Reo
Gjuha Marathi मराठी
Gjuha Mongoliane Монгол
Myanmar မြန်မာ ဘာသာစကား
Nepalisht Gjuha नेपाली
Gjuha norvegjeze Norske språk
Pashto [Afgane] Gjuha Pax̌tō پښتو
Gjuha polake Język Polski
Portugalisht Gjuha Portugeze
Punjabi ਪੰਜਾਬੀ
Querétaro Otomi Gjuha Hñohño
Gjuha rumune Lietuvių kalba
Rusisht Gjuha Русский язык
Gjuha Samoane Gagana fa'a Sāmoa
Gjuha Scottish Gaelic Gàidhlig
Serbisht [cirilik] serbisht
Serbisht [Latin] Srpski језик
Sesotho Gjuha Sotho
Gjuha Shanghainese 上海 閒話
Shona Language Bantu
Sindhi Gjuha سنڌي
Sinhalezisht Gjuha සිංහල
Gjuha sllovake Slovenského
Gjuha sllovene Sllovenisht
Gjuha Somalisht Af-Soomaali اف سومالى
Gjuha spanjolle En Español
Sundanese Gjuha Basa Sunda
Gjuha Suahilisht Kiswahili
Gjuha Suedeze Svenska språket
Taxhikistani i gjuhës shqipe
Gjuha Tahitiane Reo Tahiti
Gjuha Tamil தமிழ்
Gjuha Telugu తెలుగు
Thai Gjuha ภาษา ไทย
Gjuha Tibetane བོད་ སྐད
Gjuha Tongan lea faka-Tonga
Gjuha turke Türk dili
Gjuha Ukrainase Український
Urdu [Pakistani] اردو زبان
Gjuha Uzbeke O'zbek
Gjuha vietnameze Ngôn ngữ Việt
Gjuha e Uellsit Cymraeg
Xhosa Gjuha isiXhosa
Gjuha Yiddish ייִדיש
Gjuha jorubeze është Yerùbá
Yucatec Maya Gjuha Màaya Taan
Zulu Gjuha isiZulu
| Pagesat | Termat | Na Kontaktoni | Rreth Nesh | Tregtarët |
  TRANO * - Mësim Gjuhësh Shumëgjuhësh Phones Smart & Tablets
Flisni • Lloji • Shkruani • Merrni një Foto për të Translate ..!

Bisedoni me të huajt Face-to-Face pa ditur asnjë gjuhë të huaj!
Përkthimi i përkthimit në tërësi çdo 2 gjuhë të zgjedhur [116+] Fjalorë profesionalë [360+]
Njohja e zërit Fjala përkthyese - Përkthyesi   Kamera & Foto përkthyes
Telefon - Slots 2 SIM Card 2G - GSM 3G / 4G - HSDPA Wi-Fi Kamerë Front & Back Memory 8 / 16GB
GPS Email Të gjitha Aplikacionet Store Store FM Radio MP 3/4 Bluetooth ...

Anglishtja e njohjes së fjalës Fjalori i përkthimit të përkthimit të tekstit Përkthimi në kohë reale ..
- 116+ gjuhë!

Përkthimi i njohjes së zërit!
Fotokopje Fotot Njohja e Përkthimit!
Përkthimi i Njohurisë së Shkrimit Handwriting!
Përkthimi i teksteve në kryq!

Fjalorë, gramatikë, konjugime me folje ..
- 60+ gjuhë!
Anglishtja e njohjes së fjalës Fjalori i përkthimit të përkthimit të tekstit Bisedoni me një të huaj me Face-to-Face duke vendosur Smart Phone ose Tablet në tavolinë ..!
Biseda dygjuhëshe dhe shumëgjuhësh Anglishtja e njohjes së fjalës Fjalori i përkthimit të përkthimit të tekstit Flisni Face-to-Face në vend të llojit ..!
    
Njohja e zërit - Fjala për përkthyes të fjalës ..!
   
Interpretim automatik simultan në kohë reale. Zëri i menjëhershëm në zë përkthim ..!
Përkthimi i zërit për të përkthyer fjalën - mënyra e ndarjes së ekranit për 2 [dy] ose më shumë pjesëmarrës ..!
Nuk ka nevojë për trajnim. Thjesht flisni në mikrofon zëri juaj do të njihet,
e ka transformuar atë në tekst dhe e ka përkthyer në një gjuhë tjetër [60+ gjuhë]
   TRANO * Smart Phones & Tablets!
Anglishtja e njohjes së fjalës Fjalori i përkthimit të përkthimit të tekstit Kamera [Image, Picture] përkthyes - Real Time Camera Translation 40+ Gjuhë ..
Përkthe imazhet e tekstit në çast vetëm duke treguar kamerën tënde ..
Zbulo dhe shfleto tekstin nga çdo foto në galerinë tënde ..
Anglishtja e njohjes së fjalës Fjalori i përkthimit të përkthimit të tekstit Njohja e dorëshkrimeve Përkthyes -
Përkthimi i menjëhershëm i njohjes së dorëshkrimeve:
Vizatoni personazhe në vend të përdorimit të tastierës në 90 gjuhë të huaja ..
  Fjalimi i fjalimit - Përkthimi i tekstit -
Real Time Përkthimi i tekstit në mes të 116+ gjuhëve duke shtypur [duke përdorur WiFi, 3G, 4G - Online]
Përktheni pa lidhje në internet [60+ gjuhë - Jashtë linje]
Shkarkoni gjuhët për përdorim jashtë linje kur udhëtoni pa lidhje interneti.
Përkthimi i shumë gjuhëve të përkthimit të gjuhës [116+ gjuhë]
çdo dy palë gjuhësh [çdo 2 gjuhë të zgjedhur] -
- Afganistanisht [Pashto] , Afrikanisht , Shqip , Arabisht , Armenisht , Azerbajxhanisht , Baske , Bjellorusisht , Bengalisht ,Boshnjakisht , Bullgarisht , Birmanisht [Mianmar] , Kamboxhiane [Khmer] , Kantoneze , Katalane , Cebuano , Kineze [Mandarin]
Kroatisht , Çekisht , Danisht , Hollandisht , Anglisht , Estonisht , Farsi [Persisht] , Filipino [Tagalog] , Finlandisht , Frëngjisht ,Galicianisht , Gjeorgjisht , Gjermanisht , Greqisht , Guxharatisht , Haitian [Kreol] , Hebraisht , Hindu , Hungarez , Islandez , Indonesian , Irlandez , Italiane , japoneze , javanase , kanane , kazake , koreane , kirgize , laoze , latine , letoneze , lituane , maqedonase , Malajalame , Malajziane , Malteze , Mongoliane , Nepali , Norvegjeze , Polake , Portugeze , Punjabi , Rumune ,
Ruse , serbe , sinhaleze , sllovake , sllovene , somaleze , spanjolle , sundaneze , swahili , suedeze ,
Telugu , Thai , Tibetian , Turqisht , Ukrainisht , Urdu , Uzbek , Vietnamisht , Uellsisht , Jidisht -
Fjalorë profesionale për çdo gjuhë do të ngarkohen në pajisje
në varësi të asaj që urdhërohet gjuha [300+ fjalorë profesionalë në dispozicion ..]
Produkti i ri vjen me fjalorë të anglishtes anglisht të instaluar paraprakisht [10+]
(800,000 fjalë - 15.000.000.00+ përkthime)
English Grammar, Conjugation Verb, TOEFL, SAT, teste anglisht janë ndërtuar në çdo produkt ..
Programi i Konjugimit Gramatikë & Verbë do të ndërtohet për çdo gjuhë në varësi të gjuhës që urdhërohet.
Shprehja e fjalëve dhe frazave është në dispozicion për 100 gjuhë të ndryshme ..
- Zëri i vërtetë njerëzor 50+ gjuhë kryesore ..
- Teksti-me-Speech makinë gjeneroi zë 50+ gjuhë ..
Zgjerueshme - e mundur për të shtuar software të gjuhës shtesë në mbi 116 gjuhë,
fjalorë, gramatikë, mësime, folje ..
Kur'ani i Shenjtë Bibla e Shenjtë [Përkthimet e Gjuhës + 80 + Audio]
= Parametrat e Produktit =
TIPI I PRODUKTIT Smart Phone 4.5 ", Tabelë 7" - inç
2G RRJETI GSM: 850/900/1800/1900
3G / 4G RRJETI HSDPA 7.2m Mbps, HSUPA 5.76 Mbps, WCDMA: 900 / 2100MHz  
PHONE 2 lojëra elektronike të kartës SIM - Dual Standby Cell Phone, Tablet
Anglishtja e njohjes së fjalës Fjalori i përkthimit të përkthimit të tekstit Anglishtja e njohjes së fjalës Fjalori i përkthimit të përkthimit të tekstit
OFRUES SHËRBIMI Telefonat e zgjuar të zgjuar dhe tabletat
WIFI 802.11 a / b / g / n, mbështesin WiFi drejtpërdrejtë dhe DLNA
WLAN WiFi, WAPI, IEEE 802.11 n / b / g
GPS GPS e integruar, Asistenti i ndihmës - GPS
BLUETOOTH 4.0 LE + EDR
SISTEMI OPERATIV Android 4.4 .. +
PROCESORI (CPU) Bërthamë e dyfishtë, Quad Core
RAM 512MB - 2GB
ROM 4GB - 32GB
KARTELA E MEMORIES 8GB [Mbështetje Mbështetje TF deri në 32GB]
Rezolucioni i LCD nga rezolucioni i ekranit prej 1024 x 600 deri 1900 x 1200
KARTELA GRAFIKE GPU [njësitë e përpunimit grafik]
SIZE LCD nga 5 'në 10' inch Touch Color Screen, mbështesin Multi Touch
CAMERA Kamera e përparme dhe prapa deri në 12MP [mega pixel]
SIZE PICTURE Elektrik dore dhe fokusim automatik, deri në 3264 × 2448 piksele rezolutë;
INPUT LANGUAGE 116+ gjuhë
LLOJI I INPUT Dorëshkrimit / tastierës
SCREEN USER 116+ gjuhë
TALK TIME 4-12 orë
Koha e STANDBY deri në 250 orë
KAPACITETI I BATERISË 1500 mAh, 2000 mAh, 3000 mAh
SKY mbështetje
LLOJI I SENSORIT CMOS
SENSORI I GRAVITËS mbështesin gravitetin 360 '
SPEAKERS 2 - Dyfishtë - muzikë dhe telefon
FORMULARI VIDEO Mpeg-4, H.263, H.264, media Windows
FORMATI I MUSICIT MP3, AAC, AAC +, AMR-WB / +, EAAC +, mediat Windows
FORMAT E PICTURE jpg, JPEG, GIF, BMP, PNG
JAVA po
FLASH mbështetje 11.1+
ZYRË Word / Excel / PDF / PPT, Microsoft WordPad, Microsoft Përhapni Excel,
FUTURAT TJERA Mesazhi (SMS), MMS (MMS), thirrjet pa duar, funksioni i regjistrimit, modaliteti i skenës,
fotot e gatishmërisë, menyja e temave, njohja e telefonit, thirrja e njohjes së imazhit,
kalendari, orë alarmi, ora, llogaritësi, harta, sensori i gravitetit,
sensori i dritës, sensor i distancës, përshpejtimi 3D, elektrik dore,
MP3, MP4, email, mënyra e fluturimit, koha e kohës,
OTG, FM, EBook, Email, Të gjitha Aplikacionet e Dyqanit për Luaj, Gmail, Lojërat, Wallpapers, busull etj.
Ngjyra e produktit të zezë, të bardhë, argjend, blu
CERTIFIKATAT FCC, CE
I / O PORTS 1 * DC Në, 1 * Kufje D3.5mm, 1 * TF kartë mbështetëse deri në 32GB,
1 * mikro USB 2.0 port, 1 * HDMI mini 1.4Ver. (Dalja 2160p)
SIZE PRODUCT [= / -] 124-198 mm x 64-84 mm x 10.2mm
PESHA NETO deri në 250 gram (përfshirë baterinë)
PESHA E BOX 500-800 gram
ACCESSORIES 1 x Baterinë e integruar mAh, 1 x USB kabllo, 1 x Ngarkues
Blej 3 + produkte në një paketë dhe të sigurt deri në 15% ..
Shkëmbeni fjalorin tuaj të vjetër për një telefon të ri Smart ose Tabelë
Anglishtja e njohjes së fjalës Fjalori i përkthimit të përkthimit të tekstit
| Pagesat | Transport tregtar Termat | Na Kontaktoni | Rreth Nesh | FAQ | Tregtarët |
Email: trano24h@gmail.com
fjalor elektronik që flet fjalor përkthyes me tekst të folur